×
اشتراک در خبرنامه با خانه پوری فورم ذیل، جدیدترین خبرها را دریافت نمایید
 
 
درمورد روشن
درباره روشن

شرکت روشن (شرکت توسعه تلکام افغانستان) با 6.5 میلیون مشتری فعال و دارندۀ شبکه با ساحه پوشش در بیشتر از 287 ولسوالی و شهر در سراسر 34 ولایت کشور، یکی از شرکت های مخابراتی پیشتاز در افغانستان می باشد.

روشن یکی از شرکت های بسیار موفق در افغانستان است، که در رشد اقتصادی و انکشاف دراز مدت کشور، نقش عمده ای ایفا نموده است. اززمانآغاز فعالیت تا به حال، روشن تقریبا 700 میلیون دالر آمریکایی در افغانستان سرمایه گذاری کرده و به عنوان بزرگترین سرمایه گذار و مالیه دهنده کشور به شمار می رود، که در حدود 5 فیصد عواید داخلی افغانستان را تامین می کند. روشن مستقیما بیشتر از 900 کارمند را استخدام کرده است که بیشتر از 20 فیصد آنها خانم ها هستند. و بطور غیرمستقیم برای بیشتر از 35000 نفر شرایط کاری را به وجود آورده است. روشن عمیقا متعهد به بازسازی و انکشاف افغانستان است.

بنیاد آغاخان برای انکشاف اقتصادی (AKFED)، که بخشی از شبکه انکشاف آغاخان (AKDN) به شمار می رود، یکی از سهامداران عمده روشن می باشد که به دنبال ارتقاء طرح های شخصی و ساخت شرکت های استوار اقتصادی در کشورهای در حال توسعه است. شرکت بین المللی موناکو تلکام (MTI) و تلیا سونرا (Telia) نیز بخشی از سهامداران روشن به شمار می روند. روشن، تخصص بین المللی را در کشور آورده است و این شرکت متعهد است تا بالاترین معیارهای کیفیت شبکه و ساحه پوشش را برای مردم افغانستان به ارمغان بیاورد.

ساحه پوشش

با هدف تحقق بخشیدن به شعار ما یعنی نزدیک شدن، اولویت ما به عنوان یکی از شرکت های موفق در افغانستان، فراهم سازی یکی از ابتدایی ترین نیاز های انسانی است – یعنی نیاز به برقراری ارتباط و صحبت با یکدیگر.

تعهد ما برای ارائه خدمات با کیفیت و ساحه پوشش وسیع، نقطه تفاوت ما با دیگران است. در حال حاضر ما بزرگترین شرکت ارائه کننده خدمات مخابراتی در افغانستان هستیم.

  • با وسیع ترین ساحه پوشش
  • ارائه خدمات به %70 از نفوس کشور
  • در بیش از 287 شهر و شهرک
  • در سراسر 34 ولایت افغانستان

ما به تلاش خود جهت یافتن فرصت های جدید ادامه می دهیم تا بتوانیم نیاز های ارتباطی شما را براورده سازیم.

با ما به تماس شوید

تماس با ما بسیار آسان است.

با ما تماس بگیرید

  • 333 برای تماس از سیمکارت های روشن
  • 1333 997 079 334برای تماس از دیگر شبکه های داخلی
  • 1333 997 79 (0) 93+ 335 برای تماس از خارج از کشور

برای ما ایمیل روان کنید

roshanca@roshan.af

از مرکز روشن دیدن کنید

کابل، وزیر اکبر خان، سرک اصلی، سرک 13، نمایندگی روشن، مرکز خدمات مشتریان، ساعت کاری: از 8 صبح الی 7 بعد از ظهر

 

 

همچنین شما می توانید به یکی از فروشگاه های ما در سراسر کشور مراجعه کنید.

خدمات مشتریان

روشن اولین مرکز هدفمند تماس را در کشور ایجاد نمود و معیار های بین المللی خدمات مشتریان را در کشور معرفی کرد. ما برای بیشتر از 6 میلیون مشتری با نرخ پاسخ دهی 97 درصد، خدمات عرضه می کنیم. تیم با انگیزه ما بطور 24 ساعته به سه زبان دری، پشتو و انگلیسی آماده پاسخ دهی به مشتریان می باشد. 

با احترام به تمامی سنت های فرهنگی، مشتریان خانم روشن، می توانند با مرکز تماس مخصوص خانم ها صحبت نمایند. برای راجستر نمودن در مرکز تماس خانم ها، روزهای شنبه از ساعات 6 صبح تا 4 بعد از ظهر با شماره 333 به تماس شده و گزینه 9 را انتخاب نمایید.

سهام داران ما

ملکیت ما به یک انجمن بین المللی که از سه سهام دار تشکیل شده است،تعلق دارد:

  • بنیاد آغاخان برای انکشاف اقتصادی 51.00% -(AKFED)
  • شرکت مخابراتی بین المللی موناکو تلکام (MTI) ، وابسته به شرکت NJJ Capital Holdin-36.75%
  • تلیا سونرا Telia - 12.25%