×
اشتراک در خبرنامه با خانه پوری فورم ذیل، جدیدترین خبرها را دریافت نمایید
 
 
درباره روشن
درباره روشن

شرکت روشن (شرکت توسعه مخابراتی افغانستان) پیشتازترین فراهم کننده خدمات مخابراتی در أفغانستان است که دارای  6.5 میلیون مشترک فعال  می باشد.  شبکه روشن ۳۴  ولایت  کشور را تحت پوشش مخابراتی قرار داده و عمیقاً به بازسازی و انکشاف افغانستان متعهد می باشد.

روشن یک داستان واقعی موفقیت افغانستان است، که در رشد اقتصادی و انکشاف دراز مدت کشور با  سرمایه گذاری بیشتر از 750 میلیون دالر امریکایی  از آغاز فعالیت هایش تا حال سهم فعال دارد. روشن مستقیما بیشتر از 900 کارمند را استخدام کرده که %97 آنان افغان می باشد و 19 فیصد آنها خانم ها هستند و بطور غیرمستقیم برای بیشتر از 35000 نفر زمینه کار را فراهم نموده است. 

هدف و ماموریت شرکت روشن  رشد و بازسازی افغانستان است که از سوی تنها سهامدار آن، هزینه آقاخان برای انکشاف اقتصادی  (AKFED).  که بخشی از شبکه انکشافی آقاخان (AKDN)  می باشد، حمایت می شود.  هزینه آقاخان برای انکشاف اقتصادی  (AKFED) تشبثات خصوصی را ارتقا بخشیده، و زیربناهای سالم اقتصادی را در جهان رو به انکشاف بوجود میآورد. برای جزییات بیشتر از لینک ذیل دیدن کنید: 

https://www.akdn.org/our-agencies/aga-khan-fund-economic-development

 

ساحه پوشش

با هدف تحقق بخشیدن به شعار ما یعنی نزدیک شدن، اولویت ما به عنوان یکی از شرکت های موفق در افغانستان، فراهم سازی یکی از ابتدایی ترین نیاز های انسانی است – یعنی نیاز به برقراری ارتباط و صحبت با یکدیگر.

تعهد ما برای ارائه خدمات با کیفیت و ساحه پوشش وسیع، نقطه تفاوت ما با دیگران است. در حال حاضر ما بزرگترین شرکت ارائه کننده خدمات مخابراتی در افغانستان هستیم.

  • با وسیع ترین ساحه پوشش
  • ارائه خدمات به %70 از نفوس کشور
  • در بیش از 287 شهر و شهرک
  • در سراسر 34 ولایت افغانستان

ما به تلاش خود جهت یافتن فرصت های جدید ادامه می دهیم تا بتوانیم نیاز های ارتباطی شما را براورده سازیم.

با ما به تماس شوید

تماس با ما بسیار آسان است.

با ما تماس بگیرید

  • 333 برای تماس از سیمکارت های روشن
  • 1333 997 079 334برای تماس از دیگر شبکه های داخلی
  • 1333 997 79 (0) 93+ 335 برای تماس از خارج از کشور

برای ما ایمیل روان کنید

wecare@roshan.af

از مرکز روشن دیدن کنید

کابل 1001، ناحیه 10 وزیر اکبر خان، سرک اصلی، خانه #13، ساعت کاری: از 8 صبح الی 7 بعد از ظهر

همچنین شما می توانید به یکی از فروشگاه های ما در سراسر کشور مراجعه کنید.

سهامدار ما

هزینه آقاخان برای انکشاف اقتصادی (AKFED)مسؤلیت مدیریت و اجراآت کلی شرکت مخابراتی روشن را دارد. هزینه آقاخان برای انکشاف اقتصادی (AKFED)، جز از شبکه انکشافی آقاخان (AKDN)، مربوط به گروپی از شرکت های خصوصی و سازمان های انکشافی غیر انتسابی می باشد که برای بهبود شرایط زندگی در نقاط مختلف جهان رو به انکشاف، به ویژه در آسیا و افریقا، فعالیت دارند. هزینه آقاخان برای انکشاف اقتصادی (AKFED) در أفغانستان نیز فعالیت دارد و بیشتر از یک ملیارد دالر امریکایی را در بخش های مختلف سکتور خصوصی در ارایه خدمات مخابراتی (شرکت مخابراتی روشن)، خدمات مالی (بانک قرضه های کوچک)، صنعت مهمان نوازی (هوتل سرینا) و دستگاه تولید برق (انرژی برق بدخشان) سرمایه گذاری نموده است. مشارکت و حمایت هزینه آقاخان برای انکشاف اقتصادی (AKFED) در سکتور مخابراتی أفغانستان زمینه تقویت و توسعه ابتکارات و برنامه های انکشافی که از سوی شبکه انکشافی آقا خان AKDN در کشور بر را انداخته شده است، را فراهم می نماید. این ابتکارات و برنامه ها شامل انکشاف دهات و بازسازی ساختار ها برای ارایه قرضه های کوچک، بالا بردن ظرفیت های آموزشی، صحی و احیای مجدد اماکن فرهنگی و تاریخی با در نظر داشت دیدگاه بهبود توسعه شهری، می باشد.

در کشور همسایه تاجکستان، هزینه آقاخان برای انکشاف اقتصادی (AKFED) مالک بزرگترین شبکه مخابراتی این کشور تی سل (T-Cell) می باشد. همچنان، هزینه آقاخان برای انکشاف اقتصادی (AKFED) بزرگترین سهم دار (Pamir Energy) است که در قسمت فراهم آوری و ارایه انرژی برق ثابت با نرخ های مناسب می باشد.