×
اشتراک در خبرنامه با خانه پوری فورم ذیل، جدیدترین خبرها را دریافت نمایید
 
 
شرکت مخابراتی روشن برنده بزرگترین قرعه کشی اش را اعلان نمود

 (سه شنبه ۲۶ حوت، ۱۳۹۹)کابل، افغانستان: روشن، شرکت مخابراتی پیشتاز و ارائه کننده خدمات دیجیتلی کشور طی یک محفل برندگان پیشکش قرعه کشی بزرگ اش را اعلان نمود. در قرعه کشی امسال، مشتریان روشن چانس بردن جوایز هفته وار، ماهانه و جایزه بزرگ دومیلیون افغانی را داشتند، که طی یک پروسه شفاف انتخاب گردیدند. سید حکیم ۳۰ ساله  باشنده شهر کابل برنده جایزه دو میلیون افغانی قرعه کشی امسال شرکت روشن گردید.

الطاف لدک معاون رئیس اجراییوی شرکت مخابراتی روشن اظهار نمود: "ما در شرکت مخابراتی روشن متعهد به کمک به مردم افغانستان از طریق جدیدترین تکنالوژی موبایل و دیجیتل هستیم و علاوه بر این زمینه ایجاد فرصت های اقتصادی و مالی  را نیز برای آنها فراهم می کنیم ". وی همچنین افزود: "امسال نیز ما خواستیم تا مشتریان خویش را کمک نموده و از وفاداری آنها با  راه اندازی بزرگترین قرعه کشی در افغانستان اظهار سپاس و قدردانی نماییم".

 به اساس تعهد شرکت مخابراتی روشن برای کمک و حمایت از مردم افغانستان،  در طی چهار سال گذشته این شرکت قرعه کشی های بزرگ را به راه انداخته است.

قرعه کشی  امسال در ماه عقرب  راه اندازی و در ۱۲  دلو ۱۳۹۹ ختم گردید. دراین قرعه کشی ۱۸ تن از برندگان هفته وار و ماهانه، برنده جوایز نقدی ۵۰،۰۰۰ افغانی و ۲۰۰،۰۰ افغانی گردیدند وهمچنان، یک تن برنده جایزه بزرگ دومیلیون افغانی شناخته شد.