×
اشتراک در خبرنامه با خانه پوری فورم ذیل، جدیدترین خبرها را دریافت نمایید
 
 
شرکت مخابراتی روشن برنده یک عراده موتر کرولا ۲۰۱۷ را در بزرگترین قرعه کشی اش اعلان کرد

یکشنبه،۲۵ سنبله، سال ۱۳۹۷- (کابل، افغانستان) روشن، کمپنی مخابراتی پیشتاز کشور، از پانزدهمین سالگرد آغاز فعالیت های خود در افغانستان در ماه جوزای سال جاری تجلیل کرد. به همین مناسبت، شرکت مخابراتی روشن یک قرعه کشی بزرگ را برای سپاسگذاری از وفاداری مشتریانش به راه انداخت. امروز روشن اولین برنده جایزه بزرگ این قرعه کشی را که یک عراده کرولای ۲۰۱۷ میباشد، طی یک مراسم خاص در کابل اعلان کرد.

 

نبیلا بنت محمد نبی باشنده اصلی ولایت بدخشان در میان ۵۳۰ هزار مشتری روشن که واجد شرایط این قرعه کشی بودند، برنده اعلان شد. خانم نبیلا گفت: "من سه تماس پی در پی از شماره ۳۳۳ خدمات مشتریان روشن دریافت کردم. دو تماس اول را جواب ندادم؛ اما تماس سوم را پاسخ دادم. وقتی که نماینده روشن به من گفت که برنده خوش چانس یک موتر کرولا در قرعه کشی روشن هستم، اصلا هیچ نمی توانستم باور کنم ."  وی اضافه نمود: " من در حدود یکسال قبل شروع به استفاده از خدمات روشن کردم و من خیلی خوشحالم که یکی از مشتریان شرکت مخابراتی روشن هستم."

 

شیرین رحمانی، رییس عمومی عملیاتی شرکت مخابراتی روشن بیان داشت:" ما پانزده همین سالگرد روشن را با راه اندازی بزرگترین قرعه کشی در افغانستان تجلیل کردیم." آنان افزود: " پانزده سال یک دوره بسیار مهم برای روشن می باشد که در طی این مدت ما شاهد پیشرفت های زیاد و تاثیرات مثبت شرکت روشن در افغانستان بوده ایم. همچنان ما خواستیم که از فرصت استفاده نموده و با تجلیل از پانزده همین سالگرد روشن از مشتریان ما اظهار سپاس نماییم. امسال، سال تجلیل از سالگرد روشن و مشتریان ما می باشد."

 

 

شرکت مخابراتی روشن این قرعه کشی بزرگ را از تاریخ ۱۱ جوزا سال جاری ( اول جون، ۲۰۱۸) به راه انداخت که الی ۸ ماه میزان (۳۰ سپتمبر سال جاری) ادامه دارد. تمام مشتریان روشن از سراسر افغانستان که ماهانه حد اقل ۴۰۰ افغانی و یا هر هفته حد اقل ۱۰۰ افغانی مصرف کنند به طور اتومات در این قرعه کشی شامل میشوند. از آغاز قرعه کشی تا حال، شرکت مخابراتی روشن جوایز هفته وار و ماهانه را که شامل تیلیفون های هوشمند، دقایق و انترنت رایگان، تکت های جام کرکت آسیا و سفر به حج عمره می باشد، به برندگان اهدا کرده است. جایزه نهایی دوعراده موتر کرولا مدل ۲۰۱۷ (صفر کیلو متر) می باشد.

 

قرعه کشی نهایی برای یک عراده موتر کرولای ۲۰۱۷ دیگر به تاریخ ۳۰ سپتمبر ( ۸ میزان) صورت می گیرد.

تمام مشتریان روشن از سراسر افغانستان که واجد شرایط اند می توانند چانس برنده شدن این جایزه بزرگ را داشته باشند.