×
اشتراک در خبرنامه با خانه پوری فورم ذیل، جدیدترین خبرها را دریافت نمایید
 
 
روشن برنده دومین جایزه بزرگ قرعه کشی پانزده سالگی اش را اعلان نمود

پنجشنبه،۲۴ عقرب، سال ۱۳۹۷- (کابل، افغانستان) روشن، شرکت مخابراتی پیشتاز کشور، از پانزدهمین سالگرد آغاز فعالیت های خود در افغانستان در ماه جوزای سال جاری تجلیل کرد. به همین مناسبت، شرکت مخابراتی روشن یک قرعه کشی بزرگ را برای سپاسگذاری از وفاداری مشتریان اش به راه انداخت و امروز طی یک مراسم خاص، دومین برنده جایزه بزرگ این قرعه کشی را که یک عراده کرولای ۲۰۱۸  صفر کیلو متر میباشد، در کابل اعلان کرد.

 

 محترم توریالی شیرزی که باشنده اصلی ولایت کندز است، و فعلا در کابل سکونت دارد، در میان بیشتر از نیم میلیون از مشتریان واجد شرایط قرعه کشی پانزده سالگی روشن، برنده یک عراده کرولای ۲۰۱۸ صفر کیلو متر اعلان شد.

 

 آقای توریالی شیرزی گفت: " من یکی از مشتریان سابقه دار روشن هستم. همیشه آرزو داشتم که صاحب یک موتر کرولا باشم. وقتی که از شماره خدمات مشتریان روشن ۳۳۳ برایم تماس گرفته شد و برایم گفته شد که برنده جایزه بزرگ قرعه کشی پانزده سالگی روشن که یک کرولای ۲۰۱۸ است، هستم. اصلا هیچ نمی توانستم باور کنم. تشکر از شرکت مخابراتی روشن برای اینکه آرزوی مرا به واقعیت تبدیل کرد."

 

شیرین رحمانی، رییس عمومی عملیاتی شرکت مخابراتی روشن بیان داشت:" امسال ما پانزده سالگی روشن را در افغانستان تجلیل کردیم و خواستیم  که با استفاده از این فرصت از مشتریان خود اظهار سپاس نماییم." خانم رحمانی افزود: " ما شاهد پیشرفت بی سابقه در صنعت مخابرات و افغانستان در طی پانزده سال گذشته بوده ایم. ما در شرکت مخابراتی روشن برای ۱۵ سال آینده دیگر خوشبین هستیم و پلان داریم تا با سرمایه گذاری بیشتر درشبکه مخابراتی ما خدمات بهتری را به همه ی افغان ها ارایه نماییم."

 

در طی پانزده سال گذشته ، شرکت مخابراتی روشن بیشتر از ۷۰۰ میلیون دالر در افغانستان سرمایه گذاری نموده و همچنان یک شرکت پیشتاز در بخش ایجاد و معرفی تکنالوژی جدید بوده که دسترسی به خدمات صحی، تعلیمی و وصل کردن افغان ها را از اقوام و اقشار مختلف کشور در داخل و بیرون از افغانستان فراهم ساخته است. به همین منوال، در جریان سال جاری شرکت مخابراتی روشن جوایزی بزرگی را مانند تیلیفون های هوشمند، انترنت رایگان، تکت های جام کرکت آسیا در امارات متحده عرب و سفر برای ادای حج عمره را از طریق قرعه کشی پانزده سالگی اش به مشتریان روشن اهدا کرده است.