×
اشتراک در خبرنامه با خانه پوری فورم ذیل، جدیدترین خبرها را دریافت نمایید
 
 

خدمات مشتریان روشن با معیار جهانی
شرکت روشن با شعار ایجاد اولین مرکز تماس و معرفی خدمات مشتریان با معیار های بین المللی، در راستای توسعه خدمات مشتریان با استندرد در افغانستان پیشگام بوده است. روشن اولین شرکتی بود که توانست گواهینامه ایزو "ISO" را برای تیم خدمات مشتریان خود اخذ نماید. گواهینامه ایزو "ISO" 9001:2008 بالاترین کیفیت مدیریت است که از سوی سازمان بین المللی استندرد سازی شناخته شده است.

مرکز تماس عصری و عالی روشن به طور 24 ساعته در خدمت شش میلیون مشتری بوده، و هر هفته به تعداد230,000 تماس دریافت می نماید که به بیشتر از %97 تماس ها جواب داده می شود. کارمندان حرفه‌ای و فعال روشن حاضر اند در حل هر گونه مشکل از قبیل فعال سازی بسته ها، سوالات در مورد محصولات و خدمات روشن به زبان های دری، پشتو و انگلیسی در هفت روز هفته شما را یاری رسانند.

صدایی برای زنان

با احترام گذاشتن به رسوم فرهنگی، حالا مشتریان طبقه اناث روشن می توانند گزینه مرکز تماس خانم ها که مختص برای زنان و دختر خانم ها می باشد را انتخاب کنند. کارمندان این اداره صد درصد خانم می باشد. طوری که تعهد کرده بودیم که زمینه را برای مشتریان محترم خود مساعد میسازیم تا بتوانند آزادانه مشکلات خود را در میان بگذارند.

برای ثبت نام به بخش مرکز تماس خانم ها، شماره 333 را در روز های شنبه از ساعت 6 صبح الی 4 بعد از ظهر دایل نموده و بعد گزینه 9 را انتخاب کنید. بعد از این که عضویت تان تایید گردید، همیشه برای دسترسی به خدمات مشتریان، به طور اتومات به مرکز تماس خانم ها وصل خواهید شد.

جوایز

بهترین در عرضه خدمات مشتریان، جوایز ارتباطات آسیا، جون 2012
بهترین تهیه کننده خدمات مشتریان سال، جوایز CommsMEA، سپتمبر 2007

با ما در تماس شوید

اگر بخواهید که با ما تماس برقرار نمایید، ایمیل کنید، و یا هم از فروشگاه های ما دیدن نمایید، شما برای ما در اولویت قرار دارید.

برای مطرح کردن سوالات خود، شماره های ذیل را دایل کنید:

از سیم کارت های روشن

333

با استفاده از دیگر شبکه های داخلی

0799971333

برای سوالات در مورد ام-پیسه، شماره های ذیل را دایل کنید:

از سیم کارت های روشن

313

با استفاده از دیگر شبکه های داخلی

0799971313

از ما دیدن نمایید.

برای دسترسی به نزدیک ترین فروشگاه های روشن،اینجا کلیک کنید.


* از جون 2012 بدین سو